homelogin

logo sekce

Soutěže

BEACHVOLEJBALOVÉ SOUTĚŽE

Logo BCLNa těchto stránkách jsou aktuální informace o soutěžích, pořádáných na beach kurtech VK Rokycany.

V levém soupci si můžete vybrat konkrétní soutěž, kterou chcete zobrazit. Najdete zde i výsledky soutěží konaných v minulosti.

Pro registraci týmu v soutěži popř. nahlášení výsledků a jiné úpravy musíte být registrováni na VK Rokycany a přihlášeni. Odkaz na přihlášení najdete vpravo nahoře.

 

Účastí v soutěži dáváte automaticky souhlas se zveřejněním fotografií pořízených během zápasů či závěrečného vyhlášení.

Stručná pravidla soutěží

Soutěže se hrají dvoukolově na dva vítězné sety do 21. Každý set musí končit vítězstvím o dva body. Třetí set zkrácený tie-break do 15.

Přidělení bodů:
2:0 - 3 body
2:1 - 2 body
1:2 - 1 bod
0:2 - 0 bodů

Vítězem v soutěži se stává družstvo, které získalo největší počet bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoliv místě vyšší počet vyhraných utkání. Pokud mají i potom dvě nebo i více družstev stejné umístění, rozhoduje vyšší podíl setů. Pokud mají i potom dvě nebo i více družstev stejné umístění, rozhoduje vyšší podíl míčů. Pokud mají i potom dvě nebo i více družstev stejné umístění, rozhoduje výsledek vzájemných utkání. (viz Soutěžní řád volejbalu, článek 28 Hodnocení soutěží)

Přihlášení týmu

Týmy se mohou přihlásit do termínu uvedeného v popisu soutěže. Po tomto termínu se soutěž uzavře. Tým přihlašuje člen týmu (vedoucí), který bude zadávat výsledky za tým, musí mít tedy přístup na internet.

Termíny zápasů

Termíny zápasů si určují sami týmy. Mají k dispozici mail a mobil vedoucích týmů.

Zadávání výsledku zápasu

Myslete na to, že výsledek zápasu mohou zadat pouze vedoucí daných týmů, nikdo jiný. Pokud zadáte nesprávný výsledek, nebo objevíte nesprávný výsledek, kontaktujte správce soutěže. Ten sporný výsledek vymaže, abyste mohli zadat výsledek správný.

 


© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek