login

logo sekce

Aktuality

SOUTĚŽE PŘIHLÁŠENÉ V SEZONĚ 2016/2017 23.10.2016

Všichni příznivci ženského volejbalu, rádi bychom vás informovali o aktuálních ženských soutěžích a dění v našem oddíle VK ROKYCANY.

Na sezonu 2016/2017 byly přihlášeny následující soutěže:

  • 1. třída krajského přeboru (ženy)
  • krajský přebor (juniorky)
  • krajský přebor (mladší žákyně)
  • městský přebor (4ky)
  • městský přebor žákyň (6ky)
  • barevný minivolejbal (přípravka)

Pokud byste chtěli přijít podpořit ženy v jejich zápolení, tak se můžete přijít podívat na premiérový zápas v sobotu 22.10.2016 do haly Gymnázia Rokycany v 10 a ve 14 hodin, kde ženy zahájí soutěž KP I. třídy dvojutkáním proti Lokomotivě Plzeň C.

Dále se naše děvčata postupně utkají s družstvy z Klatov, Domažlic, Kladrub, Bělé n. R. a Plzně (Union, Skvrňany).

Rozpis soutěže na: cvf.cz – souteze – P-Z1. Na palubovce se vám představí: Iva Červenková, Petra Dvořáčková, Barbora Neckářová, Barbora Divišová, Barbora Filipová, Jana Blažková, Andrea Stašková, Helena Sedláčková, Kateřina Budínová, Miroslava Oliberiusová, Michaela Frantesová, Michala Kozlerová, Petra Rédlová, Natálie Ratajová, Anežka Růžičková, Barbora Holšanová, Kateřina Škorvánková, Dagmar Holá.

Dále bychom vás chtěli informovat, že I. liga, která se v Rokycanech hrála 6 let se nyní přestěhovala do Plzně. I se soutěží se do Plzně přesunuly následující hráčky: Václava Hrubcová (nyní Bezděková), Andrea Mrvová, Andrea Šmídová, Veronika Štolková (nyní Tyllová), Tereza Viknlerová, Julie Chadimová a jako trenérka Karolína Koloušková. Vanda Sloupová (nyní Dvořáková) a Kateřina Pillerová (nyní Kotlárová) jsou momentálně na mateřské dovolené.

Pokud budete chtít holky podpořit, tak rozpis zápasů naleznete zde: cvf.cz – souteze – 1-Z. Holky zatím odehrály 4 mistrovská utkání. Sezonu zahájily vítězstvím s Hlincovkou (3:0 a 3:2) a pak na domácí palubovce prohrály těsně s týmem ČEZ České Budějovice (0:3 a 2:3).

Ukončení letní sezóny na Ostrůvku 29.9.2016

Vážení příznivci beachvolejbalu a volejbalu, letní sezóna je u konce. Díky příznivému počasí jsme měli všichni možnost strávit při sportování na Ostrůvku až nezvykle dlouhou dobu. Bohužel přišel čas se s Ostrůvkem pro letošní rok rozloučit. Děkujeme vám všem za vaši přízeň a především za to, že jste se rozhodli trávit své volno aktivně – pohybem, a to právě ve sportovním areálu VK Rokycany. Těšíme se opět na viděnou. Nezbývá než si vzájemně popřát pohodové podzimní dny a nedočkavě vyhlížet 1. 5. 2017, kdy se vám znovu otevřou venkovní sportoviště. Tak ať nám to všem rychle uteče… (rkč)

PODZIMNÍ CELOODDÍLOVÁ BRIGÁDA V SOBOTU 15. 10. 2016 OD 9.30 HOD. NA OSTRŮVKU 23.9.2016

Vážení členové VK Rokycany, v sobotu 15.10.2016 se od 9,30 hod. uskuteční na Ostrůvku podzimní celooddílová brigáda. Pro všechny zdatné a prácechtivé (včetně těch, kteří ještě nemají splněné povinné brigádnické hodiny) je to ideální příležitost, jak přiložit ruku k dílu… Je naplánována oprava střechy pergoly, budou zazimovány beach kurty, dle počasí položena zbývající část pěšiny k brance a tradičním evergreenem je hrabání listí. Těšíme se na vaši hojnou účast. Výkonný výbor VK Rokycany

10. ročník BCL se blíží k svému závěru. Zveme vás na závěrečnou party. 25.8.2016

Vážení a milí sportovní přátelé, závěr v pořadí již 10. ročníku BEACH CHICKEN LEAGUE (BCL) neboli ´Slepičí ligy´ se blíží… Letní počasí, které momentálně konečně panuje, přímo vybízí k plážovému volejbalu… Snad ho vyslyší ponejvíce týmy, které si optimisticky ponechaly soutěžní zápasy na poslední chvíli…. BCL 2016 bude ve všech třech kategoriích zakončena tradiční podvečerní party v klubovně na Ostrůvku v pátek 9. 9. – v 17.30 hodin budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předány ceny. Poté následuje volná zábava.

Srdečně zveme nejen vás všechny účastníky BCL, ale pochopitelně též vaše rodinné příslušníky, přátela a fanoušky, bez jejichž podpory byste nemohli podávat tak výborné sportovní výkony.

Těšíme se na vaši hojnou účast. Potvrďte ji, prosím, co nejdříve buď telefonicky na 605 932 597 a nebo e-mailem na: radka.cervena­(at)seznam.cz Za pořadatelský tým Radka Křížková Červená

Provoz beachových hřišť denně pouze do 20.30 hod. 7.8.2016

Vážení uživatelé beachových kurtů v areálů VK Rokycany, s ohledem na zkracující se denní dobu a dřívější západ slunce byla upravena možnost online rezervace hřišť, a to pouze do 20.30 hod. Pozdější pronájmy již nejsou možné. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu. RKč

20.6.2016

Poslední soutěžní akcí této sezóny bylo oblastní finále barevného mini volejbalu, které se uskutečnilo 18. a 19. června v Českých Budějovicích. Náš klub zastupovali v kategorii „zelený“ Bára Hanzlíková, Laura Rišková, Linda Svobodová a Johanka Vomlelová. Z celkového počtu 49 družstev se umístily na 26. místě, což stále ještě znamená kvalifikaci na zářijové republikové finále. Jak už to u takovýchto akcí bývá, koná se souběžně nějaká vrcholová sportovní událost, tentokrát to byla světová liga mužů. V rámci oblastního finále pak mají jeho účastníci volný vstup na sobotní zápas, a tak zažily naše hráčky úžasnou atmosféru a svým hlasitým povzbuzováním přispěly k výhře našich kluků a po zápase si s nimi mohly dát „placáka“. Ti za odměnu přišli v neděli dopoledne mezi nás, rozdávali podpisy a fotili se. Pro obě strany to byl určitě zážitek.

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2006, design by Marci & NORADU, marcela.v@karneval.cz XHTML 1.1 Valid Získejte Firefox!