login

logo sekce

Aktuality

PODZIMNÍ CELOODDÍLOVÁ BRIGÁDA V SOBOTU 15. 10. 2016 OD 9.30 HOD. NA OSTRŮVKU 23.9.2016

Vážení členové VK Rokycany, v sobotu 15.10.2016 se od 9,30 hod. uskuteční na Ostrůvku podzimní celooddílová brigáda. Pro všechny zdatné a prácechtivé (včetně těch, kteří ještě nemají splněné povinné brigádnické hodiny) je to ideální příležitost, jak přiložit ruku k dílu… Je naplánována oprava střechy pergoly, budou zazimovány beach kurty, dle počasí položena zbývající část pěšiny k brance a tradičním evergreenem je hrabání listí. Těšíme se na vaši hojnou účast. Výkonný výbor VK Rokycany

10. ročník BCL se blíží k svému závěru. Zveme vás na závěrečnou party. 25.8.2016

Vážení a milí sportovní přátelé, závěr v pořadí již 10. ročníku BEACH CHICKEN LEAGUE (BCL) neboli ´Slepičí ligy´ se blíží… Letní počasí, které momentálně konečně panuje, přímo vybízí k plážovému volejbalu… Snad ho vyslyší ponejvíce týmy, které si optimisticky ponechaly soutěžní zápasy na poslední chvíli…. BCL 2016 bude ve všech třech kategoriích zakončena tradiční podvečerní party v klubovně na Ostrůvku v pátek 9. 9. – v 17.30 hodin budou slavnostně vyhlášeny výsledky a předány ceny. Poté následuje volná zábava.

Srdečně zveme nejen vás všechny účastníky BCL, ale pochopitelně též vaše rodinné příslušníky, přátela a fanoušky, bez jejichž podpory byste nemohli podávat tak výborné sportovní výkony.

Těšíme se na vaši hojnou účast. Potvrďte ji, prosím, co nejdříve buď telefonicky na 605 932 597 a nebo e-mailem na: radka.cervena­(at)seznam.cz Za pořadatelský tým Radka Křížková Červená

Provoz beachových hřišť denně pouze do 20.30 hod. 7.8.2016

Vážení uživatelé beachových kurtů v areálů VK Rokycany, s ohledem na zkracující se denní dobu a dřívější západ slunce byla upravena možnost online rezervace hřišť, a to pouze do 20.30 hod. Pozdější pronájmy již nejsou možné. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu. RKč

20.6.2016

Poslední soutěžní akcí této sezóny bylo oblastní finále barevného mini volejbalu, které se uskutečnilo 18. a 19. června v Českých Budějovicích. Náš klub zastupovali v kategorii „zelený“ Bára Hanzlíková, Laura Rišková, Linda Svobodová a Johanka Vomlelová. Z celkového počtu 49 družstev se umístily na 26. místě, což stále ještě znamená kvalifikaci na zářijové republikové finále. Jak už to u takovýchto akcí bývá, koná se souběžně nějaká vrcholová sportovní událost, tentokrát to byla světová liga mužů. V rámci oblastního finále pak mají jeho účastníci volný vstup na sobotní zápas, a tak zažily naše hráčky úžasnou atmosféru a svým hlasitým povzbuzováním přispěly k výhře našich kluků a po zápase si s nimi mohly dát „placáka“. Ti za odměnu přišli v neděli dopoledne mezi nás, rozdávali podpisy a fotili se. Pro obě strany to byl určitě zážitek.

Po delší době POHÁR(ek) 17.5.2016

Ve dnech 14. – 16. května 2016 se žákyně VK Rokycany zúčastnily mezinárodního turnaje ve Vídni. V kategorii mladších žákyň v konkurenci 16 družstev z Německa, Maďarska, Chorvatska a domácího Rakouska si nejlépe vedlo družstvo ve složení Kristýna Kajerová, Laura Rišková, Veronika Štěpánová, Sára Froňková a Linda Svobodová. V závěrečném utkání o bronzový stupínek podlehlo díky menší herní sehranosti, i přes vyrovnaný průběh zápasu, jednomu z domácích družstev a získalo malý pohár za 4. místo. Druhé družstvo v této kategorii ve složení Bára Hanzlíková, Dominika Štěpánová a Johana Vomlelová obsadilo, díky pro nás zvláštnímu způsobu hodnocení zápasů, i přes 4 vítězství konečné 13. místo. V kategorii žákyň obsadily Bára Bílková, Julie Hrudičková, Petra Botková, Lucie Krajčiová a Lucie Kubicová z 12 družstev celkově 8. místo.

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK BEACH CHICKEN LEAGUE SE BLÍŽÍ! 3.5.2016

Vážení a milí příznivci plážového volejbalu,

opět jsme pro vás připravili dlouhodobou BEACH CHICKEN LEAGUE. Jako tradičně na vás i v letošním jubilejním 10. ročníku čekají tři soutěžní kategorie – MUŽI, ŽENY a MIXY. Soutěžní podmínky zůstávají stejné jako v předcházejících ročnících, finanční stránka stejná jako v loňském roce.

Oficiální start je naplánován na 16. května 2016, zakončení na 16. září 2016. On line registrace týmů je možná od 3. května 2016 na stránkách soutěží , kde jsou uvedeny i veškeré podrobnosti. Startovné bude i v letošním roce vybíráno podle následujícího klíče: ČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a mají zároveň povinnost odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, NEČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a zároveň individuální příspěvek na provoz areálu ve výši 150,– Kč. Dále mají na výběr – buď odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, nebo zaplatit paušál za pronájem beachových kurtů v rámci BCL ve výši 300,– Kč na osobu. Pro účastníky BCL platí, že uvedené podmínky se vztahují výhradně na soutěžní zápasy BCL! (zaplacený paušál neopravňuje účastníky k tréninkovým hodinám či zápasům mimo BCL). Startovné vybírá jako tradičně osobně pořadatelka soutěže Radka Křížková Červená (kontakt e-mail: radka.cervena­(at)seznam.cz nebo mobil: 605932597).

K brigádnickým hodinám: Ve čtvrtek 5. 5. od 17 hod. se koná brigáda na Ostrůvku. Individuální program si domlouvejte s organizační pracovnicí VK Rokycany Petrou Rédlovou (e-mail: redlovap(at)sez­nam.cz, mobil: 775 200 257).

Rezervační systém na beachové kurty je již v provozu: .

Tolik administrativní záležitosti.

Těšíme se na vaši účast. Na viděnou v areálu „OSTRŮVEK“ VK Rokycany

Radka Křížková Červená

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2006, design by Marci & NORADU, marcela.v@karneval.cz XHTML 1.1 Valid Získejte Firefox!