login

logo sekce

Aktuality

20.6.2016

Poslední soutěžní akcí této sezóny bylo oblastní finále barevného mini volejbalu, které se uskutečnilo 18. a 19. června v Českých Budějovicích. Náš klub zastupovali v kategorii „zelený“ Bára Hanzlíková, Laura Rišková, Linda Svobodová a Johanka Vomlelová. Z celkového počtu 49 družstev se umístily na 26. místě, což stále ještě znamená kvalifikaci na zářijové republikové finále. Jak už to u takovýchto akcí bývá, koná se souběžně nějaká vrcholová sportovní událost, tentokrát to byla světová liga mužů. V rámci oblastního finále pak mají jeho účastníci volný vstup na sobotní zápas, a tak zažily naše hráčky úžasnou atmosféru a svým hlasitým povzbuzováním přispěly k výhře našich kluků a po zápase si s nimi mohly dát „placáka“. Ti za odměnu přišli v neděli dopoledne mezi nás, rozdávali podpisy a fotili se. Pro obě strany to byl určitě zážitek.

Po delší době POHÁR(ek) 17.5.2016

Ve dnech 14. – 16. května 2016 se žákyně VK Rokycany zúčastnily mezinárodního turnaje ve Vídni. V kategorii mladších žákyň v konkurenci 16 družstev z Německa, Maďarska, Chorvatska a domácího Rakouska si nejlépe vedlo družstvo ve složení Kristýna Kajerová, Laura Rišková, Veronika Štěpánová, Sára Froňková a Linda Svobodová. V závěrečném utkání o bronzový stupínek podlehlo díky menší herní sehranosti, i přes vyrovnaný průběh zápasu, jednomu z domácích družstev a získalo malý pohár za 4. místo. Druhé družstvo v této kategorii ve složení Bára Hanzlíková, Dominika Štěpánová a Johana Vomlelová obsadilo, díky pro nás zvláštnímu způsobu hodnocení zápasů, i přes 4 vítězství konečné 13. místo. V kategorii žákyň obsadily Bára Bílková, Julie Hrudičková, Petra Botková, Lucie Krajčiová a Lucie Kubicová z 12 družstev celkově 8. místo.

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK BEACH CHICKEN LEAGUE SE BLÍŽÍ! 3.5.2016

Vážení a milí příznivci plážového volejbalu,

opět jsme pro vás připravili dlouhodobou BEACH CHICKEN LEAGUE. Jako tradičně na vás i v letošním jubilejním 10. ročníku čekají tři soutěžní kategorie – MUŽI, ŽENY a MIXY. Soutěžní podmínky zůstávají stejné jako v předcházejících ročnících, finanční stránka stejná jako v loňském roce.

Oficiální start je naplánován na 16. května 2016, zakončení na 16. září 2016. On line registrace týmů je možná od 3. května 2016 na stránkách soutěží , kde jsou uvedeny i veškeré podrobnosti. Startovné bude i v letošním roce vybíráno podle následujícího klíče: ČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a mají zároveň povinnost odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, NEČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a zároveň individuální příspěvek na provoz areálu ve výši 150,– Kč. Dále mají na výběr – buď odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, nebo zaplatit paušál za pronájem beachových kurtů v rámci BCL ve výši 300,– Kč na osobu. Pro účastníky BCL platí, že uvedené podmínky se vztahují výhradně na soutěžní zápasy BCL! (zaplacený paušál neopravňuje účastníky k tréninkovým hodinám či zápasům mimo BCL). Startovné vybírá jako tradičně osobně pořadatelka soutěže Radka Křížková Červená (kontakt e-mail: radka.cervena­(at)seznam.cz nebo mobil: 605932597).

K brigádnickým hodinám: Ve čtvrtek 5. 5. od 17 hod. se koná brigáda na Ostrůvku. Individuální program si domlouvejte s organizační pracovnicí VK Rokycany Petrou Rédlovou (e-mail: redlovap(at)sez­nam.cz, mobil: 775 200 257).

Rezervační systém na beachové kurty je již v provozu: .

Tolik administrativní záležitosti.

Těšíme se na vaši účast. Na viděnou v areálu „OSTRŮVEK“ VK Rokycany

Radka Křížková Červená

CELODDÍLOVÁ BRIGÁDA NA OSTRŮVKU 23. 4. 2016 OD 9. 30 HOD. 20.4.2016

V sobotu 23. 4. 2016 bude v 9.30 hod. na Ostrůvku zahájena celooddílová jarní brigáda. Celý areál je potřeba připravit na sezónu, a proto bude vítána každá pomocná ruka :). Bližší informace na místě. Pracovní oděv a dobrou náladu s sebou. Těšíme se na vaši hojnou účast. RKč

Konečně na bedně! 11.4.2016

Tak konečně na stupních vítězů! V neděli 10. dubna se uskutečnilo v krásné sportovní hale ve Šťáhlavech páté, pro tuto sezonu poslední základní kolo barevného mini volejbalu. Po bojích ve skupinách následovaly zápasy o konečné umístění a v nich jsme se probojovali na stupně vítězů. A dokonce 2×! V kategorii žlutý mini volejbal obsadilo 3. místo družstvo přípravky Elišky Kantárové ve složení Viktorka Geigerová a sestry Anička a Kačka Málkovy. A 3. místo obsadily v kategorii červený mini volejbal také Nikol Lukešová a Vendulka Svobodová, která doslova na poslední chvíli nahradila zraněnou Johanku Vomlelovou. Smůlu mělo družstvo v zeleném mini volejbalu, kde zraněnou Lindu Svobodovou nahradila Simča Sadílková, která se ale v průběhu turnaje také zranila a tak Laura Rišková s Týnou Kajerovou dohrávaly jen ve dvojici, což zkušenější soupeři dokázali využít. Přes toto oslabení bojovaly o každý míč a v silné konkurenci získaly 6. místo.

V Rokycanech se hrál barevný minivolejbal! 7.3.2016

Volejbalový klub Rokycany uspořádal v neděli 6. března v hale rokycanského Gymnázia 4. kolo barevného MINI volejbalu. Turnaje se v kategoriích žlutý (přehazovaná dvojic), oranžový (ve dvojicích „chytni a pinkni“), červený (ve dvojicích jen prstový volejbal) a zelený (ve trojicích „skoro“ volejbal) zúčastnilo celkem 166 dětí začleněných do 54 družstev. Ve fandící atmosféře vyvolané zejména přítomností rodičů na obou balkonech se odehrálo na 7 vybudovaných MINI hřištích celkem 252 zápasů. Byl to pro nás jako pořadatele po všech stránkách obrovský zápřah. Ale díky zkušenému týmu „organizátorů a tabulkářů“ z řad našich trenérů a spolupracovníků podpořeného rozhodčími z řad našich žákyň, kadetek i juniorek (škoda, že některé daly přednost „zajímavějším“ aktivitám), díky kvalitnímu zázemí v občerstvovacím centru posíleném maminkami našich hráček a díky bohatým sponzorským darům do bříšek i tašek všem účastníkům turnaje byl zástupci přítomných družstev turnaj hodnocen jako perfektně připravený a průběh nebyl žádným způsobem narušen a v cca 16.00 hodin bylo vše uklizeno. Naše družstva si vedla se střídavými úspěchy. Nejlépe se na třetím místě se umístilo družstvo ve žluté kategorii a na čtvrtém místě družstvo v oranžové kategorii. Hlavním cílem ale bylo zapojit do hry co nejvíce našich hráček, což se podařilo. Pravdou ale je, že jsme občas plnili olympijské heslo – není důležité zvítězit, ale … Omlouvám se, že nejmenuji, protože sám nevím, kdo všechno všude všelijak na různých postech a různým způsobem pomáhal a nerad bych na někoho zapomněl, ale všem moc a moc a moc děkuji!

Jarda Anton

Výsledky: kategorie ŽLUTÝ (věk 6–7 let): 3. místo Rokycany A, 2. místo Klatovy A, 1. místo Klatovy B kategorie ORANŽOVÝ (věk 8–9 let): 3. místo Klatovy A, 2. místo Loko Plzeň A, 1. místo Dobřany A (kluci) kategorie ČERVENÝ (věk 10–11 let): 3. místo Loko Plzeň C, 2. místo Loko Plzeň A, 1. místo Dobřany (kluci) kategorie ZELENÝ (věk 12–13 let): 3. místo 15. ZŠ A, 2. místo Klatovy C, 1. místo 15. ZŠ Plzeň B.

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2006, design by Marci & NORADU, marcela.v@karneval.cz XHTML 1.1 Valid Získejte Firefox!