homelogin

logo sekce

Aktuality

JARNÍ CELOODDÍLOVÁ BRIGÁDA NA OSTRŮVKU UŽ NA VELKÝ PÁTEK OD 9.30 HOD. 16.3.2018

Vážení členové VK Rokycany, 

poprvé se sejdeme v letošním roce na Ostrůvku již na Velký pátek, tj. 30. 3. 2017, kdy bude v 9.30 hod. zahájena první celooddílová jarní brigáda. Celý areál je potřeba připravit na venkovní sezónu, a proto bude vítána kažždá pomocná ruka. Kromě tréninkových jednotek všech kategorií mládeže a dospělých složek bude Ostrůvek hostit od pozdního jara do začátku podzimu Krajský přebor žen II. třídy a pochopitelně tradičně všechny zájemce o plážový volejbal, včetně již v pořadí 12. ročníku Beach Chicken League, turnajů pro příchozí atd. Abychom mohli na Ostrůvku začít sportovat ihned, jakmile počasí dovolí, je potřeba vše připravit. Bližšžší informace o pracovní náplni a potřebných činnostech se dozvíte na místě. Pracovní oděv a dobrou náladu s sebou. T칚íme se na vašši hojnou účast. A protože se podle legendy na Velký pátek otevírají poklady, třeba také nějaký na Ostrůvku společně najdemeCool

RKč

VALNÁ HROMADA VK ROKYCANY 15. 2. 2018 OD 19.15 HOD. 13.2.2018

Vážení členové VK Rokycany, srdečně vás zveme na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 15. 2. 2017 od 19.15 hod. v prostorách předsálí sportovní haly Gymnázia Rokycany. Těšíme se na vaši hojnou účast. Výkonný výbor VK Rokycany

Čtyřky a mini volejbal 31.1.2018

Mladší žákyně Volejbalového klubu Rokycany uspořádaly v neděli 14. ledna 4. kolo „čtyřkového“ volejbalu v hale rokycanského Gymnázia a opět si vedly výborně, když během celého turnaje neztratily ani set. Na celkové vítězství v krajské soutěži to znamená zvítězit i ve dvou posledních kolech. To nejbližší se koná 8. února v Klatovech, tedy na půdě průběžné vedoucího týmu.

Naše nejmenší hráčky reprezentující náš klub v barevném mini volejbalu odcestovaly v neděli 28. ledna na turnaj do Klatov. Bohužel, zasáhla marodka a zájem některých hráček o jiný víkendový program, a tak nebylo možné obsadit všechny kategorie a v sestavách bylo nutné improvizovat. I tak se děvčata neztratila. V kategorii oranžový a červený mini volejbal obsadila 6. a 5. místo v konkurenci 21 resp. 24 družstev. Ani další družstva, kde například Maruška Divišová odehrála svůj vůbec první turnaj v životě, se neztratila a dosáhla několika vítězství. Zpestřením turnaje byla návštěva reprezentanta České republiky v hodu oštěpem Petra Fridricha, který se pochlubil svou bronzovou medailí z loňského mistrovství světa v Londýně a ochotně se s děvčaty nechal vyfotografovat.

O lepší výsledky se dívky mohou poprat 3. března, kdy pořadatelem dalšího kola bude náš klub.

2. kolo barevného minivolejbalu 28.12.2017

Poslední sportovní akcí klubu byla účast na 2. kole barevného minivolejbalu v Plzni. Pořadatelská Loko Plzeň zahájila turnaj společnou hudební rozcvičkou a pak už byly rozehrány jednotlivé skupiny ve žluté, oranžové a červené kategorii. I přes neúčast některých hráček jsme dosáhli poměrně dobrých výsledků. V celkovém hodnocení skončila družstva v oranžovém na 3. a 5. místě, v červeném družstvo „A“ těsně za stupni vítězů, další dvě obsadila 13. a 22. místo.

Jarda

Krajský přebor "4" 5.12.2017

V neděli 3. prosince se v Domažlicích odehrálo 3. kolo Krajského přeboru žákyň ve čtyřkovém volejbalu. Obě naše družstva si vedla dobře. Áčko se přetahuje s družstvem z Klatov o 1. a 2. místo průběžného pořadí TOP pětky, tentokrát bylo úspěšnější město karafiátů, my na druhém místě.

V příštím kole, hraném 14. ledna na naší domácí palubovce jim porážku, jak nás hráčky ujišťují, určitě vrátíme. Béčko i přes poněkud rozháraný výkon vyhrálo všechny své zápasy a postoupilo do první skupiny.

Sestava družstva „A“: Bára Hanzlíková, Týna Kajerová, Laura Rišková, Linda Svobodová a Dominika Štěpánová.

Sestava družstva „B“: Denisa Markvartová, Lucie Kavalírová, Nikol Lukešová, Kateřina Slováčková a Johana Vomlelová.

Jarda

BRIGÁDA NA OSTRŮVKU O VÍKENDU 4. - 5. 11. 2017 OD 9.30 HOD. 2.11.2017

Vᾞení členové VK Rokycany, takt龞 vššichni přátelé a příznivci, klubová brigáda VK Rokycany proběhne na Ostrůvku ve dnech 4. 11. a 5. 11. 2017 od 9.30 hod. Budeme připravovat nᚹ venkovní areál na nadcházející klidové zimní období. Doražžte v pracovním oděvu a předevšším s nadššením! Těšíme se s vámi všemi na viděnou. Výkonný výbor VK Rokycany (rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek