homelogin

logo sekce

Aktuality

Prázdninová beach paráda 16. 7. 2022 14.7.2022

V sobotu 16. 7. 2022 se na rokycanském Ostrůvku uskuteční další z beachvolejbalových turnajů pro smíšené páry. Online registrace účastníků je možná do 23.59 h. 14. 7. 2022 v sekci Turnaje. Začátek turnaje je plánován na 9:00 h., startovné 300 Kč/dvojice.

 

S případnými dotazy se obracejte na Míru Dolanského tel.  721 154 396. 

 

Těšíme se na vás.

(rkč)

Rokycanské volejbalistky uspěly v domácím prostředí 20.6.2022

V sobotu 18. 6. 2022 se ve venkovním areálu VK Rokycany na Ostrůvku uskutečnil turnaj žákyň za účasti 6 týmů. Na antukových kurtech se utkala družstva: VK Rokycany, TJ Lokomotiva Plzeň, VK Slavia Plzeň, Volejbal Králův Dvůr, VK Šanov a SK Šťáhlavy. V průběhu dne se navzájem utkaly všechny týmy na dva hrané sety. Vzhledem k vražedně teplému počasí musely předvést hráčky nejen své herní dovednosti, ale také značnou odolnost. Z náročného měření sil vyšlo vítězně domácí družstvo VK Rokycany pod vedením trenérek Petry Rédlové a Barbory Divišové ve složení: Niky Houšková, Tereza Houšková, Kája Kajerová, Jessica Schneider, Nela Merhautová, Lucka Tomášová, Barbora Štěpánková, Eliška Královcová, Sylva Kraftová, Tereza Lány. Druhé místo pařilo týmu Volejbal Králův Dvůr, třetí místo uhájila VK Slavia Plzeň. Bramborová medaile připadla SK Šťáhlavy, páté místo VK Šanov a tabulku uzavřela TJ Lokomotiva Plzeň. Ocenění za herní projev získaly hráčky Jessica Schneider (VK Rokycany), Naty Horová (VK Slavia Plzeň), Markéta Vávrová (TJ Lokomotiva Plzeň) a Gabča Palisová (VK Slavia Plzeň). Rozhodčími byly: Petra Dvořáčková, Lenka Pekárková a Blanka Minaříková. Během celého turnaje zapisovaly Alžběta Křížková, Karolína Minaříková a Anna Bozděchová.

Děkujeme organizačnímu týmu VK Rokycany za skvěle připravené sportovní klání a těšíme se na brzké setkání.

(rkč)

Turnaj smíšených párů v beachvolejbalu ovládl tým IK 20.6.2022

Beachové kurty VK Rokycany byly v sobotu dějištěm turnaje smíšených dvojic v hobby kategorii. Klání se zúčastnilo osm týmů. Ze základních skupin do semifinále postoupily týmy IK (I Know), Kráska a zvíře, EM a Panika. Ve finále se následně utkaly o celkové prvenství IK a Panika, o bronzovou medaily svedly vyrovnaný boj týmy Kráska a zvíře s EM. Výsledné pořadí: 1. IK (I Know) - Iva Červenková, Kuba Trnčák, 2. Panika - Niky Procházková, Pavel Rédl, 3. Kráska a zvíře - Mirka Jehlíková, Pavel Benedikt, 4. EM - Eliška Peroutková, Miroslav Dolanský, 5. Prdelky - Petra Kosová, Jakub Král, 6. Opík a kadetky - Gábina Šůchová (Bára Divišová), Pavel Opp, 7. Koblihy - Jan Fábera, Kristýna Východská, 8. - Píďalky - Eva Zenklová, Marcel Hron.

(rkč)

Turnaj dvojic - "rodič + dítě" 5.6.2022

4.6.2022 klub uspořádal turnaj dvojic - "rodič + dítě". Celkem se za příjemného slunečného počasí klání zúčastnilo 8 dvojic, které se nakonec umístili takto: 8. Malíčci, 7. Šmoulové, 6. Bábovky, 5. Králíci, 4. Hajičaja, 3. Kameňačky, 2. THTM a 1. místo uhrála dvojice Housky.

Za starostlivou péči o chuťové buňky patří poděkování Báře a Marušce Divišovým.

Online registrace BCL 2022 zahájena 12.5.2022

Vážení a milí příznivci plážového volejbalu,

již po šestnácté jsme pro vás připravili dlouhodobou BEACH CHICKEN LEAGUE (BCL) neboli familiárně "Slepičí ligu". V letošním ročníku na vás čekají 4 soutěžní kategorie – JUNIOR, MIXY, MUŽI, ŽENY. Soutěžní podmínky zůstávají stejné jako v předcházejících ročnících.

Oficiální start je naplánován na 18. května 2022, utkání musí být dohrána do 10. září 2021. On line registrace týmů je možná již nyní, tj. od 12. května do 17. května 2022 na stránkách soutěží http://www.volejbalrokycany.cz/index.php?menu=souteze, kde jsou uvedeny i veškeré podrobnosti. Startovné bude jako tradičně vybíráno podle následujícího klíče: ČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 200,– Kč na osobu a mají zároveň povinnost odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, NEČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 200,– Kč na osobu a zároveň individuální příspěvek na provoz areálu ve výši 300,– Kč. Dále mají na výběr – buď odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, nebo zaplatit paušál za pronájem beachových kurtů v rámci BCL ve výši 400,– Kč na osobu. Pro účastníky BCL platí, že uvedené podmínky se vztahují výhradně na soutěžní zápasy BCL! (zaplacený paušál neopravňuje účastníky k tréninkovým hodinám či zápasům mimo BCL). Startovné vybírá jako tradičně osobně pořadatelka soutěže Radka Křížková Červená (kontakt e-mail: radka.cervena@seznam.cz nebo mobil: 605932597).

 

K brigádnickým hodinám: Individuální program si domlouvejte s organizační pracovnicí VK Rokycany Petrou Rédlovou (tel. 775 200 257).

 

Rezervační systém na beachové kurty je již v provozu: http://www.volejbalrokycany.cz/index.php?menu=ostruvek&menu_sub=beach                                       

 

Těšíme se na vaši účast.

Sportu zdar!

Radka Křížková Červená

Beach tréninky od 3.května 2022 od 17h 27.4.2022

Zdravíme beachové nadšence a zveme vás na letošní tréninky. Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu o beach, jsme rozšířili tréninkové jednotky. Ve čtvrtek budou tréninky připravovány pro ty, kteří se chtějí seznámit s beachvolejbalem a ty, co již beach vyzkoušeli a chtějí své základy zdokonalitSmile Úterní tréninková jednotka bude již náročnější, co se týče herních činností jednotlivce, herních kombinací a fyzických možností. Samozřejmě lze navštěvovat oba tréninky. Členové VK Rokycany mají tréninky zdarma.

Těšíme se na vás a věříme, že s námi prožijete krásné sportovní léto na písku, které ukončíme v září již tradičním turnajem Cool

< novější aktuality  |  starší aktuality >

 


© Volejbalový klub Rokycany 2017, design by Marci & NORADU, facelift Michal Křížek