login

logo sekce

Aktuality

Přístup do areálu VK Rokycany pro veřejnost pouze hlavní bránou 7.6.2017

Od 4. 6. 2017 je vstup do venkovního areálu VK Rokycany, tj. na ´Ostrůvek´, pro veřejnost možný pouze hlavní bránou. Přístup je z křižovatky ulic Soukenická a Josefa Tomáška (u mostu) cestou vedoucí podél koryta řeky Klabavy. K parkování vozidel je možné využít parkoviště v ulici Pod Kostelem, nebo parkovací místa v ulici Josefa Tomáška či Na Pátku. (rkč)

Turnaj v beach přehazované na Ostrůvku se vydařil! 28.5.2017

V sobotu 27. května se uskutečnil v prostorách areálu VK Rokycany na ´Ostrůvku´dětský turnaj v beach přehazované. Osm týmů se utkalo nejprve ve dvou základních skupinách. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do finálových bojů, družstva na 3. a 4. místě pokračovala v zápasech o celkové umístění.

Se všemi nástrahami (včetně tropického počasí) se nejlépe vypořádali ´Malí borečkové´ (Bořek Červenka, Jan Růžička, Jacob Špaček), kteří nezaváhali ani jednou během celého turnaje a získali hlavní cenu. Druhé místo patřilo týmu ´TeMaNeˇ (Tereza Houšková, Martina Chmelířová), třetí byly ´Želvičky´(Varvara Fialová, Zuzana Hegnerová), čtvrté místo patřilo ´Brontosaurům´ (Julie Hrabáková, Alžběta J. Křížková, Karolína Palková), pátou příčku obsadilo družstvo ´MAK´ (Mařenka Divišová, Anička Málková, Kačenka Málková), šesté místo ´MaMiPro´(Štěpánka Matějková, Karolína Minaříková, Nikola Procházková, sedmé místo ´Berušky´(Sofie Cenková, Nikola Houšková), osmé místo ´Růžovky´(Amelie Duspívová, Alena Kocumová, Ellen Tichá). Všichni účastníci předváděli po celou dobu srdnaté výkony a patří jim velký obdiv za nasazení, s kterým se vrhali do každého zápasu.

O hladký průběh turnaje, včetně zajištění zázemí pro malé sportovce i jejich rodiče a přítomné diváky, se staral realizační tým VK ve složení: Petra Rédlová, Mirka Botková, Mirka Procházková, Karel Šaman, Radka Křížková Červená, Bára Holšanová, Iva Červenková a Jakub Trnčák. (rkč)

Turnaj v beach přehazované trojic 23.5.2017

Pokyny k on-line přihlášení do turnaje:

Navštivte stránku http://www.vo­lejbalrokycany­.cz/beach/login­.php.

K přihlášení použijte:

Login: 123456789

Heslo: prehazovana

Po přihlášení pokračujte na /Beach soutěže/, /přehazovaná/, /Nový tým/.

Vyplňte název týmu, jméno prvního hráče (hráče přihlašujícího tým). Do pole druhého hráče napište jména ostatních hráčů týmu.

Turnaj žákyň v neděli 21. května 2017 23.5.2017

V areálu VK Rokycany na Ostrůvku se v neděli 21.5.2017 od 9:30 hodin koná volejbalový turnaj žákyň. Naše děvčata v rámci jarní přípravy změří své síly se soupeřkami z Komárova a Plzně.

Doplňuji výsledky turnaje: 1.Sokol Komárov A, 2.VK Rokycany A, 3.VK Rokycany B, 4.Sokol Komárov B, 5.Lokomotiva Plzeň .

11. ročník BEACH CHICKEN LEAGUE zahajuje! 21.5.2017

Vážení a milí příznivci plážového volejbalu, opět jsme pro vás připravili dlouhodobou BEACH CHICKEN LEAGUE. I v letošním 11. ročníku na vás čekají čtyři soutěžní kategorie – MUŽI, ŽENY, MIXY, DOROST (dívky). Soutěžní podmínky zůstávají stejné jako v předcházejících ročnících, finanční stránka stejná jako v loňském roce. Oficiální start byl naplánován na 15. května 2017, ale kvůli počasí se opozdil. Zakončení bude 8. září 2017. On line registrace týmů je možná od 3. května 2017 do 26. května na stránkách soutěží, kde jsou uvedeny i veškeré podrobnosti. Startovné bude i v letošním roce vybíráno podle následujícího klíče: ČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a mají zároveň povinnost odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, NEČLENOVÉ ODDÍLU VK ROKYCANY zaplatí startovné ve výši 150,– Kč na osobu a zároveň individuální příspěvek na provoz areálu ve výši 150,– Kč. Dále mají na výběr – buď odpracovat 5 brigádnických hodin na úpravě areálu VK Rokycany, nebo zaplatit paušál za pronájem beachových kurtů v rámci BCL ve výši 300,– Kč na osobu. Pro účastníky BCL platí, že uvedené podmínky se vztahují výhradně na soutěžní zápasy BCL! (zaplacený paušál neopravňuje účastníky k tréninkovým hodinám či zápasům mimo BCL). Startovné vybírá jako tradičně osobně pořadatelka soutěže Radka Křížková Červená (kontakt e-mail: radka.cervena­(at)seznam.cz nebo mobil: 605932597). K brigádnickým hodinám: Individuální program si domlouvejte s organizační pracovnicí VK Rokycany Petrou Rédlovou (mobil: 775 200 257). Rezervační systém na beachové kurty je již v provozu. Tolik administrativní záležitosti. Těšíme se na vaši účast. Na viděnou v areálu „OSTRŮVEK“ VK Rokycany Radka Křížková Červená

ZAHÁJENÍ LETNÍ SEZÓNY NA OSTRŮVKU 3.5.2017

Venkovní areál VK Rokycany ´OSTRŮVEK´je opět otevřen pro veřejnost. Všem příznivcům sportovního vyžití bez rozdílu jsou k dispozici 2 antukové kurty, 1 multifunkční hřiště a 2 hřiště na plážový volejbal. V případě zájmu kontaktujte organizační pracovnici VK Rokycany Petru Rédlovou – MT: 775200257, e-mail: redlovap(at)sez­nam.cz Těšíme se na vaši návštěvu. (rkč)

< novější aktuality  |  starší aktuality >

© Volejbalový klub Rokycany 2006, design by Marci & NORADU, marcela.v@karneval.cz XHTML 1.1 Valid Získejte Firefox!